Internet

Internet – jako narzędzie współczesnego biznesu, coraz szybciej zyskuje na wartości dzięki gwałtownie rosnącej liczbie użytkowników a tym samym potencjalnych klientów Państwa firmy. Dlatego nie należy zwlekać z podjęciem decyzji o własnej stroni www, i zamiast pytania „kiedy to nastąpi” zastanówcie się Państwo – „kto” – jeśli sami nie dacie rady – Wam w tym pomoże…

Naszym klientom pomagamy zaistnieć w Globalnej Sieci Internet.

Proponujemy następujące usługi:
– utrzymanie Państwa stron na serwerze internetowym zapewniającym dużą stabilność i niezawodność gwarantowaną przez Ogicom.pl
– projektowanie i wykonywanie stron internetowych oraz późniejszą ich aktualizację
– pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności tak, aby Państwa zadaniem było jedynie wskazanie nazwy, pod jaką Państwa Firma będzie odnajdywana w Internecie.

Przy tym staramy się być elastyczni i dopasować swoje usługi do Państwa potrzeb. Poniżej znajduje się skrócony cennik związany z projektowaniem i wykonaniem stron internetowych.

wizytówka – od 200 zł

Jedna strona zawierająca logo firmy, dane teleadresowe oraz podstawowe informacje o firmie.
Umieszczona na serwerze w domenie www.nazwa.proserwer.eu

serwis – od 600 zł

Serwis składa się ze strony głównej – zawierającej logo firmy, dane teleadresowe, menu z dostępem do kilku podstron np. o firmie, produktach i cennika, itp.

serwis cms – od 900 zł

Serwis oparty na rozwiązaniu CMS umożliwiającym samodzielną edycję treści w wygodnym i intuicyjnym panelu administratora – odtąd edycja strony internetowej może być równie prosta jak tworzenie dokumentu w edytorze tekstu.